«Менің арманымдағы Қазақстан» тақырыбындағы бірыңғай эссе күні

19 қазан Республика күніне орай Ғылым және жоғары білім Министрлігі жариялаған «Менің арманымдағы Қазақстан» тақырыбындағы бірыңғай эссе күні өткізілді. Мақсаты: оқушылар бойында азаматтық сана-сезімін дамытуға, оның ел тағдырына қатыстылығы мен болашағы үшін жауапкершілігін тәрбиелеуге бағытталған.
    Мектепішілік бірыңғай эссе күніне 5-11- сынып оқушыларынан 248 оқушы қатысты. Оқушылар өз жұмыстарында Қазақстанның болашағына және оның осы болашақты қалыптастыруға қатысуына қатысты көзқарасы мен үміттерін бейнеледі. Еркін ойлады. Болашақты модельдеді.