"Ұшқыр ой алаңы"

"Ұшқыр ой алаңы" жобасын іске асыру мақсатында 2022 жылдың 23 ақпан күні   нөмір  2- ші Новоишим орта мектебінің қазақ тілі және әдебиет пәні мұғалімі Ж.К.Калиеваның    ұйымдастыруымен аудандық кітапханасында дебат ойыны өтті. Ойынға аталмыш мектебінің 8 сынып оқушыларынан құралған  командасы және Новоишим қазақ орта мектебінің   командасы қатысты. "Ғаламтор - заман талабы алде адамзатқа төнген қауіп" тақырыбында қызықты ойынды байқауға болды. Нәтижесінде  командалар тең түсті деді төрешілер.