«Біз жолмен тіл табысамыз»

15 ақпан күні кәмелетке толмағандар ісі жөніндегі мектеп инспекторы А.О.Казезов жолда жүру ережелері бойынша «Біз жолмен тіл табысамыз» тақырыбында әнгіме жүргізіп, оқушыларды жол бойындағы арнайы таңбаларымен таныстырып өтті.
    15 февраля 2022 года школьный инспектор по делам несовершеннолетних А.О.Казезов провел с учащимися Новоишимской казахской средней школы беседу по правилам дорожного движения, а также познакомил учащихся с особыми знаками дорожного движения согласно теме «Общаемся в дороге».