7-8 сыныптар арасында «PROFI БОЛАМЫН» квест ойыны

11 сәуір күні «Новоишим қазақ орта мектебі» КММ кәсіптік бағдар апталығы жоспарына сай 7-8 сыныптар арасында «PROFI БОЛАМЫН» квест ойыны ұйымдастырылды. Мақсаты: Оқушылардың жұмысшы мамандықтар әлемі туралы білім алуына жәрдемдесу; Кәсіптердің белгілі бір түрлеріне кәсіби қызығушылықтарды қалыптастыру, тиімді қарым-қатынастың коммуникативтік дағдыларын дамыту; Еңбекке және жұмысшы мамандықтағы адамдарға құрмет көрсетуге тәрбиелеу. Ойынға 4 команда қатысты. Командалар төрт түрлі бекет дайындаған тапсырмаларды орындап шығу керек болды. Ойын нәтижесі бойынша кәсіптік бағдар беруші Т.Б Сердалина командаларды мадақтамалармен марапаттады.