Дүкенбай Досжановтың 80 жылдығына арналған кітап көрме

2022 жылдың 11 қазан күні «Новоишим қазақ орта мектебі» КММ-де кітапханашы Б. А. Мамбеталинованың жетекшілігімен Дүкенбай Досжановтың 80 жылдығына арналған кітап көрме ұйымдастырылды. Досжанов ҚР Мемлекеттік сыйлықтың, Халықаралық М.Шолохов атындағы сыйлықтың және М.Әуезов атындағы ұлттық сыйлықтың иегері. «Құрмет» және «Парасат» ордендерімен марапатталған. Жазушының есімі АҚШ-тың «Әдебиет және өнер адамдары» энциклопедиясына, Ұлттық және Абай энциклопедияларына енген. Оның кітаптары әлемнің 20-дан астам тіліне аударылып, 7,7 млн. таралыммен басылған. Ол – Қазақстандағы ең оқырманы көп жазушы атанған қаламгер.
    Көрменің мақсаты: оқушыларды қазақ жазушысының өмірі мен шығармашылық қызметінімен таныстыру.