Дефеле

Фото дефеле   Ғ.Мүсірепов атындағы ауданының орталығында оқушылар арасында «Қазақтың ұлттық киімдері» атты  дефиле өткізілді.

Ғ.Мүсірепов атындағы ауданының орталығында оқушылар арасында «Қазақтың ұлттық киімдері» атты  дефиле өткізілді. Дефиленің басты мақсаты – ежелгі қазақ мәдениеті мен Қазақстан халқының дәстүрлерін танып-білу, ұлттық киім мен сәндік-қолданбалы бұйымдардың элементтері арқылы тарихтың жарқын беттерін көрсету.Бұл дефиледе Новоишим қазақ орта мектебінің оқушылары өз қолдарымен жаңа сән үлгісіндегі ұлттық киімдерді тігіп, оларды көрермендерге таныстырып кетті.   Қатысқан 10-сынып оқушылары: Тасыбай Кәмшат, Есенғали Ақтілек, Буриев Медет. Жетекшілері: Байзакова Г.М., Алгожина А.К.

Тақырып бойынша суреттер

03.04.2017