Мейірімі толы асыл жан

Новоишим қазақ орта мектебінде бөбек қорының президенті Сара Алпысқызының туған күніне байланысты және өзін өзі тану он күндік аясында 8 сынып оқушыларымен мейрімі толы асыл жан тақырыбында іс-шара өткізілді. Іс шараның мақсаты оқушыларды адамгершілікке,сыйластықа, тәрбиеге үйрету. Балалар Сара Алпысқызы туралы көп мағлұматтар алды. Іс шара өз дәрежесінежетті. Іс шара соңында сұрақтар арқылы оқушылар бір біріне сұрақтар қойып, өздеріне қаңағаттанарлық жауаптарын алды.

Тақырыптық көрмелер
    30.03.2017