" Толағай"

Қараша айының 22-сі күні Новоишим қазақ орта мектебінің бастауыш сыныптар апталығында  " Толағай" отбасылық спорттық сайыс өтті. Сайысқа 8 отбасы:Дулат, Шариповтар, Бимурзиндер, Байсариндер, Бутабаевтар, Оразбай Жалбиевтар, Касымовтар отбасы қатысты. Сайыс кезеңдері ептілікті, жылдамдықты, мықтылықты əрі тапқырлықты қажет ететін тапсырмалардан құралды. Əр отбасы өздерінің ең мықты, берік жəне салауатты өмір салтын ұстанатын отбасы екендерін дəлелдеді. "Толағай" отбасылық сайысы қызықты, тартымды өтті.