Жыныс күтімі бала тәрбиесінің бір

Жыныс күтімі бала тәрбиесінің бір бөлігі болғандықтан, жыныстық қабілет жетіліп келе жатқан кезде жасөспіріммен айрықша әңгіме өткізу қажет. Осы орайда Новоишим қазақ орта мектебінде 24.09.19 күні 9-11ші сынып аралығында жасөспірімдерге жыныстық қатынасқа түсу және оның зияны туралы түсіндіру дәрісі өтті. Арнайы қонақ ретінде емхана психологы А.К.Шаймерденқызы және кәмелеттік жасқа толмағандардың істері жөніндегі мектеп инспекторы А.Б.Ойратқызы шақырылды. Оқушылар өздерін толғандырған сұрақтарын қойып, толығымен жауап алып отырды.