Қазақстан халқына арнаған Жолдауы

17.09.19 күні Новоишим қазақ орта мектебінде мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаевтың 2019 жылдың 2 ші қыркүйегінде Қазақстан халқына арнаған Жолдауы талқыланды. Жиналысты кіріспе сөзбен ашқан мектеп директоры Сүйесінова Сарсенкүл Төлеуханқызы Жолдауда айтылған басым бағыттары туралы атап өтті.
    Мемлекет басшысының Жолдауын тарих пәнінің мұғалімі Дүйсенбин Ерболат Байтасұлы қолдап, талдау мақсатында өз пікірімен бөлісті. Жолдауда көрсетілген 5 бағытқа тоқталып, Президенттің тапсырмаларын қолдайтындығына баса назар аударды.