logo.jpg?_=1478319640

• Мектеп мәзірі

Мектеп жаңалықтары

2023 жылдың наурыз айында Ш.Уалиханов атындағы Көкшетау университеті жанындағы көпсалалы колледжінің оқытушылары Сарсенбаева АА, Жуманов Р.Ж 9 сынып оқушыларына кәсіби бағдарлау жұмысын жүргізді. Колледжде төмендегі мамандықтар бойынша білім алуға болады:
    - «Қазақ тілі мен әдебиеті мұғалім»
    - «Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі»
    - «Шет тілі мұғалімі»
    - «Бастауыш және негізгі орта білім берудің информатика мұғалімі»
    - «Бухгалтер»
    - «Ақпараттық жүйелер технигі»

- «Қазақ тілі мен әдебиеті мұғалім»
    - «Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі»
    - «Шет тілі мұғалімі»
    - «Бастауыш және негізгі орта білім берудің информатика мұғалімі»
    - «Бухгалтер»
    - «Ақпараттық жүйелер технигі»

Жолдауы

Директор блогы