«Қыз тәрбиесі – ұлт тәрбиесі»

Новоишим қазақ орта мектебінде 2022 жылдың 11 қазан күні Халықаралық қыздар мерекесіне орай мектеп психологі, әлеуметтік ұстаз және мектеп медбике жетекшілігімен 8-10 сынып қыздарымен «Қыз тәрбиесі – ұлт тәрбиесі» тақырыбында кездесу ұйымдастырылды. Жасөспірім қыздарға дәріс, кеңестер беріліп, бейнероликтер көрсетілді.

Мақсаты: қыз баланың қоғамның белсенді мүшесі екенін ұғынуға, адал достықты, ұқыптылыққа, тазалыққа, үлкенді және достарын сыйлауға, мектепте өзін – өзі ұстауға, қыздардың мінез тұрақтылығын қалыптастыра отырып инабаттылыққа, әдептілікке, ізет пен мәдениеттілікке тәрбиелеу. Дәріс барысында оқушылар өз ойларын ортаға салып бөлісті және оқушыларға ақпараттық мәліметтер және кеңестер берілді. Барлық 35 қыз қамтылды.