«Көктем аруы – 2019»

Наурыздың 6-7күндері Новоишим қазақ орта мектебінде «Көктем аруы – 2019» байқауы өтті. Байқауға әр сыныптан бір оқушыдан қатысты 5-7 сыныптар аралығында байқау 4 кезеңнен тұрды I кезең «Сәлем- сөздің атасы» II «Өнерлі өрге жүзер» III «Білімді мыңды жығар» VI «Кім жылдам»

8-10 сыныптар арасында байқау 5 кезеңге бөлінді. I кезең «Сәлем- сөздің атасы» II «Өнерлі өрге жүзер» III «Білімді мыңды жығар» VI «Кім жылдам» V «Көктемгі киім үлгісі» (коллекция). Нәтижесінде 5-7 сыныптар арасында әр ару өзіне лайықты номинациясына ие болса, гран - при «Көктем аруы – 2019» номинациясына Бауыржан Аяжан ие болды, ал 8-10 сыныптар арасында грант при «Көктем аруы - 2019» номинациясына Хаметова Анелья иеленді.