Ұшқыр ой алаңы

Болашақта қандай мамандарға сұраныс артады? Кәсіптің қандай түрі кірісті әрі өзекті болады?
    Бұл—көпшілік жастар мен оқушыларды мазалайтын сұрақ.
    Қазір сіз оқып жүрген мамандық алдағы он жылдықта сұранысқа ие болатынына кім кепіл? Бұл да, уақыт еншісіндегі мәселе.
    Зауыт, фабрикаларда қара күш жұмсайтын жұмысшыларды енді ойлау қабілеті инновациялық, тың идеяларға толы адамдар алмастырады. Роботтар мен автоматтандырылған жүйе ауыр әрі қиын жұмысты өз мойнына алады.
    Осы орайда 11 сынып оқушылары бұл тақырыпты белсенді түрде талқылады.

Бұл—көпшілік жастар мен оқушыларды мазалайтын сұрақ.
    Осы орайда 11 сынып оқушылары бұл тақырыпты белсенді түрде талқылады.