Кәсіптік бағдар

Бүгінгі білімді жас егемен елдің ертеңі болу үшін мамандықты дұрыс таңдағаны жөн. Өйткені, ХХІ ғасырда жұмыс істейтін мамандар Отанның мақсат-мүддесін алдыңғы орынға қоятын мемлекетті басқару мен өз саласын жетік меңгерген маман болуы қажет.
    Оқушылардың болашақ бағыты мен оқу орындарын тандау мәселесін шешуге көмек бере отырып, олардың әлеуметтік, кәсіби және мәдени дайындығын арттыру мақсатында 2022 жылдың 21 қантар күні 9-11 сынып оқушыларына кәсіптік бағдар бағыты бойынша жұмыс жүргізілді, яғни Ж. Мусин атындағы Көкшетау жоғары қазақ педагогикалық колледжі туралы ақпарат беріліп, бейнеролик көрсетілді.