«Жемқорлыққа жол жоқ»

6 ақпан күні 4 «А» сыныбында Р.С. Сәрсенбаеваның ұйымдастыруымен «Жемқорлыққа жол жоқ» тақырыбында ашық тәрбие сағаты өтті. Мақсаты: оқушыларды адал жолмен жүруге үйрету, сыбайлас жемқорлық туралы мағлұматтар беру. Іс-шара барысында оқушылар бейнеролик тамашалап, өз ойларын жеткізе білді. Сонымен қатар тақпақтар жатқа айтып, «Жемқорлық дегеніміз не?», « Пара беру дегеніміз не?», « Жемқорлықтың қандай түрлері бар екен?» сұрақтарға жауап берді. Тәрбие сағатының соныңда мұғалім оқушыларды әрқашанда адамдық жақсы қасиеттерді сақтауға шақырды.