«Мен Оффлайн» акциясы

25 қаңтар күні Новоишим қазақ орта мектебінде «Мен Оффлайн» акциясын қолдауға байланысты іс шаралар ұйымдастырылды. 1-4 сынып оқушылары сурет байқауын ұйымдастырды, 5-11 сынып оқушылары осы тақырыпта эссе жазды. Сонымен қатар акцияны қолдау ретінде, оқушылар өздерінің ұялы телефондарын сынып жетекшілеріне тапсырып, сабақ аяқталғанша телефонсыз жүрді. Балаларды қоңырау арасында бақылау қызық болды, бос уақыттары көп болғандықтан олар бір-бірімен қарым-қатынас жасап, қызықты ойындар ұйымдастырды. Бұндай шараның өтуі оқушыларға жақсы жағынан әсер етті.

26.01.2019